ORDU ULUBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şehit Polis Memuru Birol YAVUZ Adına Yaptırılan Z-Kütüphane Açılışı Yapıldı

Şehit Polis Memuru Birol YAVUZ Adına Yaptırılan Z-Kütüphane Açılışı Yapıldı

İlçemiz Ulubey Anadolu Lisesine İl Emniyet Müdürlüğü Toplumsal Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından  Şehit Polis Birol YAVUZ  adına yaptırılan zenginleştirilmiş kütüphane açılışı yapıldı. 

15 Temmuz darbe girişimi sırasında Özel Harekât Daire Başkanlığı’nın bombalanması sonucu şehit edilen Birol YAVUZ’un adına yaptırılan kütüphanenin açılışına Kaymakamımız Sayın  Anıl ALKAL, İl Emniyet Müdürü Mehmet ERDUĞAN, İl Jandarma Komutanı Tolunay BAŞER, İl Milli Eğitim Müdürü Kutlu Tekin BAŞ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Akın AYDIN ve ilçe protokolünün yanı sıra şehidimizin eşi Hatice YAVUZ ve çocukları katıldı.

Kaymakamımız Sayın Anıl ALKAL yaptığı konuşmada, şehidimiz Birol YAVUZ’a Allah’tan rahmet, yakınlarına ise başsağlığı diledi ve zenginleştirilmiş kütüphanelerin teknolojik imkânlar ile donatıldığını belirterek “Kütüphanenin uzman pedagoglar tarafından dizayn edildiğini, bu kütüphane öğrencilerimize okuma alışkanlığı kazandırmanın yanı sıra sosyalleşme ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etme fırsatını sunacaktır. Ancak bu açılışta esas önemli olan ilçemizin ve okulumuzun böyle modern bir tesise kavuşmasından ziyade şehidimiz Birol YAVUZ’un adının bu tesiste yaşatılmasıdır” dedi.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından, törene katılan protokol üyeleri ile öğrenciler kütüphaneyi gezdi.

 

09-02-201809-02-201809-02-201809-02-201809-02-201809-02-201809-02-2018

 

 

 

Hükümet Konağı kat 3 Ulubey ORDU - 04528613026

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.